Yaptığımız İşler

     Siteye gitmek için tıklayın.

EREN GRUP - Devam etmekte olan çalışma faaliyetlerimizi, gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne giderek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutarak, onlar için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Madeni yağ dünyası, sektörel haberler, iş dünyası, kültür-sanat ve diğer konularda haber ve dergi platformu.

     Siteye gitmek için tıklayın.

1999 yılından itibaren Türkiye de optik sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalar ve deneyimler neticesinde kazandığımız tecrübelerimizle CE ,TSE ve İSO 12870 standartlarına uygun TR 90 Grilamid Gözlük Çerçevesi üretimi için fabrikamıza gerekli yatırım ve istihdamı sağlayarak 2009 yılında EFOR OPTİK GÖZLÜK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ . ünvanlı firmamızı kurduk.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Mobilya seçmek gibi üretmek de büyük bir birikim, tutku ve zevk gerektirir. Biz, hayata değer katacak ürünleri tasarlamayı ve üretmeyi kendimize meslek olarak seçtik. Bu sanatsal arayışa ömrümüzü adadık. Çalışmalarımız güncel kalmak, bir adım önde olmak içindir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Akbaba Hırdavat, kurulduğu günden bugüne, GÜVEN, KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT VE GÜLER YÜZ politikasını kendisine ilke edinerek, sektördeki çözümlerini müşterilerine sunmustur.Akbaba Hırdavat,uzman kadro yapısıyla,sürekli kendini yenileyerek satış ve satış sonrası hizmeti ve ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla hırdavat ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermekteyiz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

1990 Yılında Alüminyum merdiven imalatına ortaklarıyla başlayan Hilmi CÖMERT Mayıs 2007 yılında sektördeki 17 yılllık iş tecrübesi, bilgi ve birikimleriyle Akrobat Merdiven imalat sanayi olarak Sanayi Mahallesi / Levent adresinde Alüminyum merdiven imalatı,Alüminyum hammaddeli modüler İskele sistemleri, Ev, Ofis içi kullanım merdivenleri, Endüstiriyel tesisler için isteğe göre özel platform ve geçiş ekipmanları, doğabilecek talepleri karşılamak üzere Ar-Ge çalışmaları, Tasarımları, Üretimi ve Pazarlama faaliyetlerini başlatmıştır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Demirli Yapı'nın temelini oluşturan bu unsurlar, şirketin hedefini ve dünya görüşünü çevreler. İnsanların yaşamını kolaylaştırmak için mekanlar inşa eden Demirli Yapı, hayata geçirdiği yapıların kalitesi, konforu, estetiği ve güvenliğinden yıllardır ödün vermemiştir.Demirli Yapı, eğitimli ve işinde tecrübeli mühendisleri, donanımlı proje yöneticileri, jeofizik araştırmacıları ile yapı planlarını en ince ayrıntısına kadar inceler ve hayata geçirir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Almanya'nın München, Düsseldorf, Ratingen ve Köln şehirlerinde bulunan ana okullarının web siteleri.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Almanya'nın München, Düsseldorf, Ratingen ve Köln şehirlerinde bulunan kreşlerin web siteleri.

     Siteye gitmek için tıklayın.

TEKİNİŞ REKLAM; kurumsal kimlik uygulamalarında görsel ürünleri, eserleri tasarlayarak üretim yapan, yurt içi ve yurt dışında müşterilerinin ulaşmak istediği hedef kitlelere marka algısını çağdaş, yenilikçi eserleriyle aktaran, çözüm ortağı bir firmadır.Firmanın yönetim ve üretim merkezinde tasarımlar oluşturulur,uygulama projeleri hazırlanır,metal,ahşap,akrilik ürünlerden oluşturulan eserler,deneyimli personel tarafından,en yeni teknoloji ve kontrol sistemlerini kullanarak,kaliteli bir şekilde üretilir ve yerinde uygulamaları gerçekleştirilir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Firmamız, 1999 yılında 3000 m² kapalı alanda İstanbul Büyükçekmece’de TERMOKAP PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. A.Ş. olarak köpük bardak üretimine başlamıştır. Kısa zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerek yurtiçi gerek yurtdışında sektördeki yerini almıştır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

HF GROUP OPTIK kendi üretimi olan geniş model ve renk yelpazesiyle hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda “NINETY” markasıyla yeni bir soluk olmuş, trendleri belirlemeye yönelik iddialı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörün dünya çapında lider kuruluşlardan biri olmayı hedeflemiştir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Yaklaşık 210.000m2 alan üzerine kurulu Mihrabat Korusu; restaurant, cafe, özel davet ve organizasyon alanları, sosyal ve kültürel faaliyet alanları, yürüyüş yolları ve anfi tiyatro gibi mekanları ile hizmet vermektedir. Çocuk parkı ve geniş kullanımlı otopark alanları ile tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür. Geçmiş ile geleceğin harmanlandığı; Asya ve Avrupa’nın eşsiz boğaz manzarası ile buluştuğu, dört mevsimi bir düş gibi yaşayacağınız Mihrabat Korusu’na siz değerli konuklarımızı davet ediyoruz…

     Siteye gitmek için tıklayın.

Ulaş Metal bünyesinde faaliyet gösteren, başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu pazarlarına polistren ve inşaat malzemeleri satış ve uygulama hizmetleri sunan kendi branşında önde gelen firmalardandır. Ulaş adı ile 40 yılı aşkın sürede faaliyet gösteren firmamız son 20 yıldır İstanbul Zeytinburnu Demirciler sitesinde satış ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.Ulaş Polistren 2008 yılından itibaren Silivri Sinekli yolu organize Sanayi bölgesinde 4.000 m2 kapalı ve 3.000 m2 açık alanda EPS “ekspande polistren” üretimi yapmaktadır

     Siteye gitmek için tıklayın.

1973'ten bu yana şirketimiz, geleneksel tarzda iç mekan dekoratif aydınlatma ürünleri imal ederek göz alıcı bir gelişim sergilemiştir. El sanatlarımızın uygulanmasıyla farklı tarzda üretilen ürünlerimizin aydınlatma sektörüne kattığı zenginliği görmenin kıvancını yaşıyoruz. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini dikkate alarak her geçen gün ürün grubunu genişletmektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Joy Boğaz Tekne Turu 15 yıllık hizmet tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile sizlerle içiçe olan firmayız.. İstanbul boğazından yüzlerce etkinlik düzenlemiş bir ekibiz. Yıl içinde düzenlemiş olduğumuz organizasyonlara ortalama 200000 kişi katılmaktadır. Boğazın en kalabalık, en çalışkan, en güler yüzlü ve en yaratıcı ekibine sahibiz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

1969 yılından günümüze müşteri memnuniyeti,kalite ve ilkeli ticaret prensiplerinden taviz vermeden, sektörde önemli bir boşuğu dolduran KARAKUŞ HIRDAVAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.sahasında yeniliğin de aktörlerindendir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

2000 yılından bugüne faaliyet gösterdiğimiz toptan inşaat malzemeleri, hırdavat, iş güvenliği, nalbur malzemeleri sektöründeki bilgi, birikim ve fikirlerimizi 2016 senesinde YASİN YILDIZ HIRDAVAT SAN TİC LTD ŞTİ ile kurumsallaştırdık.Ekonomiye kattığımız bu değer ile sektöre hem katkı hem kalite hem de istihdam sağladığımız için haklı gurur içindeyiz.Bu gururu sürekli yaşayıp sürekli yaşatmayı hedeflemekteyiz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Dizayn Tools, kurulduğu günden bugüne, GÜVEN, KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT VE GÜLER YÜZ politikasını kendisine ilke edinerek, sektördeki çözümlerini müşterilerine sunmustur.Dizayn Tools uzman kadro yapısıyla,sürekli kendini yenileyerek satış ve satış sonrası hizmeti ve ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla hırdavat ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan otomotive,makina imalatından elektronik, elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermekteyiz.Amacımız hırdavat sektöründe gelişen dünya standartlarındaki geniş ürün çeşitlerimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermektir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Forteks Tekstil 1993 yılında Kayran ailesi bünyesinde 300 çalışanı ile kendi iç bünyesinde faaliyete başlamıştır. Denim & non - denim sektöründe gelişen ve yenilikçi yaklaşımı ile Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı hedef alan EMEX, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar - Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli gelişmektedir.Uzman ekibiyle Ar - Ge departmanı,ayak sağlığına uygun,kullanıcıların kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri modelleri ortaya çıkarabilmek için gerek yurt içi gerek yurt dışı faaliyetlerini var gücü ile sürdürmektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Bemteks Tekstil Ltd. Şti. Firmanın kuruluş amacı kamu kurum ve kuruluşları ile büyük çaplı özel şirketlerin tekstil ve hazır giyim ürünleri ihtiyaçlarının talep edilen kalite düzeyinde karşılanmasıdır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Anas Metal İnş. Ve Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti., 1983 yılında Eyüp/İstanbul semtinde ticari faaliyetlerine başlamıştır.İlk üretim faaliyetimiz otomotiv ve benzeri sanayi sektörlerine yönelik yan sanayi ürünlerinin imalatını kapsamaktaydı.1985-1992 yılları arasında, uygun bir müstakil yapıya kavuşmamız hedefi ile İnşaat makinaları ve takiben Gemi Makaraları imalat programımız gerçekleşmiştir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Firmamız yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek için 1981 yılından beri zerafet, estetik, konfor ve kalitesinden ödün vermeden güçlü kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Tasarımların da farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren kalitesiyle de aranan bir marka haline gelmiştir.Siz değerli müşterilerimiz için kalitemizden ödün vermeden çalışıyor, üretiyor ve ürünlerimizi beğeninize sunmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Metplas Metal ve Plastik Sanayi Ticaret A.Ş. , 1990 yılında mühendislik plastikleri işleme konusunda faaliyetlerine başlamış olup, 1994 den itibaren özellikle polikarbonat masaüstü servis malzemeleri üretiminde uzmanlaşma sürecine girmiştir. Rubikap markası ile bilinen ürünleri, yerel ve global ağırlama endüstrisi kullanıcısının taleplerine cevap verecek kalitede, şık, ergonomik, dayanıklı, uzun kullanım ömrüne sahip ve ticari işletmeler için son derece ekonomik çözümler ortaya koymaktadır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

15.000 metrekare kapalı alanda 170 çalışanıyla faaliyet gösteren Demsaş Metal A.Ş., Türkiye'nin köklü kuruluşlarından Çokyaşar Holding bünyesinde 1984 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Alüminyum profil üretimi alanında çalışan ve 20 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadarki süreçte sektöründe nadir tam entegre alüminyum tesislerinden biri konumuna yükselmeyi başarmıştır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Banazlı Tic İzmir'in Ödemiş ilçesinde yıllardır hırdavat toptancılığı yapmaktadır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Şirketimiz faaliyetine, 1989 yılında Murat CAYMAZ önderliğinde yaylı sürgü imalatı ile 200 m² bir atölyede başlamış olup, bugüne gelindiğinde 2600 m² kapalı alanda yaklaşık 150 çeşit ürün ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Hedefimiz geçmişten bugüne kadar olduğu gibi,bugünden sonrada sürekli kalite ve ürün çeşidimizi artırarak siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktır.Saygılarımızla…

     Siteye gitmek için tıklayın.

Çelik Dekorasyon olarak, 37 yıllık tecrübeyle mümessil, toptancı, perakendeci ve uygulama yapan bir firmayız.Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız,toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli yenilikleri takip ederek seçkin bir isme sahip olmuştur.Firmamız satış organizasyonunu profesyonelce yapıp; satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Metplas Metal ve Plastik Sanayi A.Ş. faaliyetlerine 1980 lerin sonundan itibaren plastik enjeksiyon ve şişirme ürünler imalatıyla başlamıştır. Başlangıçta teknik fason üretimler yapanMetplas, ilerleyen yıllarda kendi ürün çeşitlerini ortaya koymuş ve markalarını oluşturmuştur. Ayakkabı bakım ve promosyon ürünleri grubunda oluşturduğu, sektörün en geniş ürün yelpazesini Comfy markası altında toplamıştır. Ayrıca, otel ekipmanları sektörünün lider markası Rubikap ile endüstriyel masaüstü servis ekipmanları ve otel buklet ürünleri üretimini gerçekleştirmektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Firmamız 1969 yılında FIRAT KALIP SANAYİ adı altında Abdurrahman Fırat tarafından, İstanbul'un Aksaray Semtinde, Kapalı Çarşı kuyumcu esnafına kalıp yaparak faaliyete geçmiş, zaman içersinde kuyumcu ve bujiteri sektörüne kalıp imalatından, otomotiv sektörü için kalıp ve üretim yapmaya başlamıştır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

FRS Makina ve Hırdavat olarak 1995 yılında Silikon Tabancası üretimine başlamış olup, Makina ve Hırdavat sektörünün genç, dinamik ve hızla büyüyen bir firması olark hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden itibaren arge çalışmalarına önem veren, her zaman varolanın dışında farklılık yaratmak isteyen firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Türkiye'de Epoksi Tabancasını ilk üreten firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

     Siteye gitmek için tıklayın.

1996 yılından bugüne GÖLE TAŞIMACILIK TURİZM adı altında hizmet hayatına başlayan firmamız, kalite yönetimi sistemi temeli olan ISO 9001:2000 ve TSE kuralları çerçevesinde, "Daimi müşteri memnuniyeti" ilkesini benimseyerek, eğitimli personeli, modern ve konforlu araçları ile bütün çalışanlarının katkısıyla sürekli gelişmeyi ve sektörün vazgeçilmezlerinden olmayı kendine amaç edinmiştir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

17 yıldır bilgi,birikim ve tecrübesiyle Hale YILDIZ tarafından 2013 yılında hizmet vermeye başlamış olduğumuz mobilya sektöründe geniş kapsamlı kolaylık sağlayan ürünleri ile tanınan HALLE MOBİLYA AKSESUARLARI ,sektöre girdiğinden bu yana müşteri ilişkilerine büyük önem vermektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Lamda ısı sanayi olarak 2006 senesinde kurulmuş genç,girişimci ve araştırmacı bir firmayız.Uzmanlığımız fizik,elektronik,malzeme ve mekanik üzerine olup imalatlarımıza infrared ısıtma sistemleri ile başladık.Infrared ısıtma sistemi kişisel ısınma amaçlı olarak bilinse de endüstriyel uygulamalarda kendine yoğun bir pazar bulmaktadır.Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ısıtma sistemlerine kızgınyağlı,buharlı ve doğalgaz brülörlü ısıtma sistemlerini de dahil ederek uygulama alanımızı genişlettik. 2008 senesinden itibaren kadromuzu güçlendirdik ve ağırlıklı kurutma fırınları olmak üzere özel makina imalatlarına geçiş yaparak halen birçok sektöre kişiye özel makinalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

1989'dan beri Karaköy perşembe pazarında siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, ana faaliyet konusu olan endüstriyel fırça, hırdavat ürünlerinde ve diğer teknik malzemelerde kalite ve ürün çeşitliliğini sürekli ileriye taşıyarak, tecrübeli kadrosu, geniş malzeme mevcuduyla, fiyat ve ödeme avantajlarıyla faaliyetine devam etmektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Sisteminin, çalışmama paralel olarak olumlu dönüşlerin olacağına inandığım için RE/MAX bünyesine katılmayı tercih ettim. Şirketin gücünü çalışma azmi ve enerjimle birleştirip huzurlu, güvenilir bir ortamda çalışma kararı aldım. RE/MAX ailesinde yer aldığım için mutluyum.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Ayvalıktaki eviniz...Tarihin esintisi ile huzur dolu anlar için.Tarih,kültür,kum,deniz,güneş...Ayvalık merkezde bulunan Sakarya mahallesinde olan otelimiz,kaymakamlık yanında,barlar sokağında ana cadde üzerinde yer almaktadır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

SEMBOLPAK Plastik Ambalaj San. Ve Tic. tek kullanımlık plastik ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında pazarlanması amacıyla kurulmuştur.Başta Avrupa birliği Ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirmiş olduğu ihracatla SembolPak; zengin ürün çeşidi ve kalitesiyle kendini pazarda kanıtlamıştır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Sektöründe 10 yıllık deneyimi ile 2004 yılında ticaret hayatına başlayan Simay Kimya, günlük hayatta karşılaşa bileciğimiz sorunlar üzerine çözümler üretmek amacı ile Clean Plus markasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.Kimya sanayinin hizmetine sunmuş olduğu ürünlerde kalite ve sürekliliği ön planda tutan firmamız, tarım, tekstil, boya, metal, ilaç, deterjan, temizlik, plastik ve ambalaj gibi birçok sektöre genç ve dinamik kadrosuyla, satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca güçlü stok kapasitesi ve geniş dağıtım servisi ile siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Tuğra Tekstil Turizm İnşaat Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbulda kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı kamu kurum ve kuruluşları ile büyük çaplı özel şirketlerin tekstil ve hazır giyim ürünleri ihtiyaçlarının talep edilen kalite düzeyinde karşılanmasıdır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

ULUSOY ORGANİZASYON VE KURUMSAL YEMEKÇİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ destek hizmetlerinin tedarikçisi olarak 2010 yılından bu yana alanında yetenekli şefleri,güler yüzlü servis ekibi,birbirinden lezzetli mönüleriyle profesyonel bakış açısını koruyarak siz değerli müşterilerimize sürekli ve en verimli şekilde sağlıklı,hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Otomotiv sektörüne 1992 yılında Topkapı ticaret merkezinde çıraklıktan başlamış olup 20 yılı aşkın tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gururluyuz. Servisimizi büyütüp ve daha büyük kitlelere hizmet adına 01.11.2009 tarihinde İstanbul Bayrampaşa semtinde 400 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Ribat Tel, kurulduğu günden bugüne, GÜVEN, KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT VE GÜLER YÜZ politikasını kendisine ilke edinerek, sektördeki çözümlerini müşterilerine sunmustur.

     Siteye gitmek için tıklayın.

merdivenci.net kurulduğu günden bugüne, GÜVEN, KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT VE GÜLER YÜZ politikasını kendisine ilke edinerek, sektördeki çözümlerini müşterilerine sunmustur.merdivenci.net uzman kadro yapısıyla,sürekli kendini yenileyerek satış ve satış sonrası hizmeti ve ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla merdiven sektörüne hizmet vermektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

111 Merdiven kurulduğu günden bugüne, GÜVEN, KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT VE GÜLER YÜZ politikasını kendisine ilke edinerek, sektördeki çözümlerini müşterilerine sunmustur.111 Merdiven uzman kadro yapısıyla,sürekli kendini yenileyerek satış ve satış sonrası hizmeti ve ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla merdiven sektörüne hizmet vermektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Aktaş İnşaat 26 yıldır sektöründe, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir. Kuruluşunun amacı konut üretmek olan Aktaş İnşaat bu güne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri zamanında bitirmiş olup devam etmekte olan projeleri de söz verdiği zamanda bitirmeyi taahhüt etmektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Ayhan İLHAN; "Geniş Ürün Yelpazesi,Uygun Fiyat ve Zamanında Teslimat" politikasını kendisine ilke edinerek, sektördeki çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

     Siteye gitmek için tıklayın.

Orallar Pazarlama yaşadığı çağı anlamış genç dinamik çalışkan ekibi ile müşterilerin hizmetine koşmakta ve yaptığı uygulamalar ile önemli başarılara imza atmaktadır. "Müşteri memnuniyeti" odaklı çalışan şirketimiz bütün çalıştığı şirketleri kendi şirketi gibi düşünerek müşterilerine ekibimizden maksimum faydayı sağlamaya çalışmaktadır. Müşteri istek ve dilekleri ölçüsünde, istenen hizmetler müşteri ile kesintisiz fikir teatisi ile maksimum verimde verilmektedir.

     Siteye gitmek için tıklayın.

2005 yılından beri bizleri ve boya satıcılarını heyecanlandıran bir marka var,Boya yan malzemeleri ve hırdavat ürün grubunda oluşturmaya çalıştığımız konseptimizle,yenilikçi ve rekabetçi bir ürün portföyüne ulaştık.Fiyat/kalite dengesi sağlanmış,garantili,dizaynı ve görsellikleriyle beğeni toplayan ürün portföyümüze sürekli yeni ürünler eklenmekte ve beğeninize sunulmaktadır.