AJANSCODE

Grafik Tasarım,Web Tasarım & Yazılım,Kurumsal Kimlik,Tanıtım Filmi,Sosyal Medya, SEO, 3D Modelleme, Fotoğraf çekimi

AJANSCODE Hakkımızda

AJANSCODE

AjansCode Komünikasyon Hizmetleri olarak; deneyimli kadromuz ve iş prensibi anlayışımızla, firma ve ürün tanıtımlarınızda, farklı ve estetik tasarımları yaratıcı çalışmalara dönüştürür, farklı perspektiflerden iletişim stratejileri geliştirir ve uygularız.

Hakkımızda
HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz ?

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin veya görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Bu süreçte marka ve firmanızı deneyimli ekibimiz ile hakkettiği en üst noktaya çıkartmak için var gücümüzle yanınızdayız.

Web Yazılım & Web Tasarım

İşletmenizi veya girişiminizi en iyi şekilde lanse edebileceğiniz, Kurumsal web tasarım ve yazılımlar ajanscode farkı ve tecrubeleri ile hazırlanmaktadır. Hazır değil, size özel websiteleri yapıyoruz. Sizin de Web Yazılım, Tasarım ve Kullanıcı Dostu Profesyonel bir web siteniz olsun. Marka ve firmanıza özel mobil uyumlu yenilikçi bir web sitesi ile sektörünüzde öne geçin.

Sosyal Medya

Markanızın Sosyal Medya Hizmet Yönetimi Danışmanlığı ile Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin sayfalarınızı, sayfa gönderilerinizi, gelen yorumları, sayfanıza gelen mesajları, Google Adwords & Analytics ile ilgili tüm aksiyonları sizin için yapalım. Seo çalışmalarınızda kendisini kanıtlamış stratejilerimiz ile google da en üstlerde yer alarak sektörünüzde en önde olmanın keyfini çıkarın.


Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı

Sizi tanıtacak en iyi içerikler kurumsal kimliğinizden geçer. Önemli olan markaların, ihtiyaçlarını doğru belirlemesi ve marka hayatı'nın her alanın da profesyonel bir ekip klavuzluğunda ilerlemesidir.

Tanıtım Filmi & Fotoğraf Çekimi

Tanıtım filmi & Fotoğraf Çekimi müşterilerinizin artmasına ve varolan müşterilerinizin size saygısının artmasını sağlar bu nedenle tanıtım filmi konusunda tecrübeli olan ekibimiz ile dikkatle yanınızdayız..

3D Modelleme

Ürün tanıtımlarında ve inşaat sektöründe 3D çalışmalara gereksinim duyulmaktadır. Tüm Ürün ve İnşaat sektöründe deneyimli profesyonel ekibimiz ile yıllardır müşterilerimize bu alanda hizmet vermekteyiz. Bu alandaki örnek çalışmalarımızı işlerimiz bölümünden görebilirsiniz.

WEB TASARIM

MOBİL YAZILIM

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

GRAFİK Tasarım & Sosyal Medya

E-Ticaret & BAYİLİK

Destek