Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

AjansCode Reklam ajansları ne işe yarar?

Reklam ajansları ne işe yarar?

Paylaş

Reklam ajansları ne işe yarar?
Reklam ajansları ne işe yarar?

KURUMSAL KİMLİK

Bir markayı marka yapan o markanın kurumsal kimliğidir. Kurumsal kimliğini ise logosu başta olmak üzere, sosyal medya platformları, markanın kendi web sitesi, gözlemlendiğinde akılda kalıcılığı veya tek başına markanın kendisini yansıtması ile ölçülebilir. Yıllardır reklam sektöründe hizmet veren bir ajans olarak müşterilerimize kurumsal kimlik üzerinde büyük ilerleme kaydetmelerinde yardımcı olmuş ve bulundukları sektörde rakiplerinin arasından kolaylıkla sıyrılmalarını sağlamamızla onlardan bu katkılarımız sayesinde AJANSCODE olarak çok sayida teşekkür mailleri alıyoruz. Peki bunu yaparken nelere dikkat ediyoruz?

-LOGO TASARIMI-

Bir sektörde ilerleme kayıt etmek istiyorsanız sizin markanızın bulunduğu sektörde tanınabilirliği, logonuzun dikkat çekiciliğine bağlıdır. Bir logoda en önemli iki unsur renk ve fonttur. Ancak bulunduğu sektörü tek başına yansıtabilen bir logo başarılı bir logo sınıfına girebilir ve kurumsal kimlik çalışmanızda güzel bir başlangıç yapalilir. 31 Yıldır hizmet verdiğimiz reklam sektöründe yaptığımız logolarda markanın bulunduğu sektörü kapsamlı bir araştırma sonucunda yaratıcı ekibimiz ile yapılan beyin fırtınası kapsamında en uygun tasarımlarımızı müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Birden fazla seçenek arasından en uygun sonuca varan müşterilerimiz memnuniyet ile logolarını kullanıyor ve bulundukları sektörde markalarını öne çıkarmaya bir adım daha yaklaşıyor. Logo tasarımı markanızın en önemli unsurudur ve bu şekilde ön plana çıkıp kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız profesyonel bir reklam ajansı ile iş birliği yapmanız sizin için en sağlıklısı olacaktır.Tabii kurumsal kimlik çalışmalarımız sadece logo tasarımı ile sınırlandırılmıyor. Dilerseniz kurumsallaşmaya devam edelim.

-KARTVİZİT-

Bir kurumsal kimlik çalışmasında logodan sonra gelen en önemli unsur kartvizittir. Eğer irtibatta olacağınız kişilere verebileceğiniz bir kartvizite sahip değilseniz daha yolun başındasınız demektir. Neden bu kadar önemli bu kartvizit derseniz, hem markanızı hem sizi temsil etmesi hem de insanların sizin kartvizitinizde onlara verdiğiniz izlenime göre şekil almasını ön planda tutarak sizi aydınlatalım. Bir diğer unsur da, eğer kartvizitinizden dönüş almak istiyorsanız sizi en iyi yansıtacak renk bütünlüğünü yakalamalı hem de sade yalın ama bir o kadar da dikkat çekici bir tasarım ile hazırlanıldığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kartvizitteki yazıların okunabilirliği, kurumsal markanıza uygunluğu, kullanılan renkler ve insanları sizinle irtibata geçmeye teşvik edecek bir özgünlüğe sahip olmalıdır. Tabii bu özelliklerin hepsini bir kartvizitte bulmak oldukça zordur. Bu uyumu ancak AJANSCODE gibi reklam sektörüne hakim ve müşterilerin hayal ettiklerini tamamen ekrana dökebilen profesyonel bir reklam ajansı sağlayabilir. Bizimle çalışmanız için nedenlerinizi arttırmaya devam edelim o zaman.

-ANTETLİ KAĞITLAR, ZARFLAR, DOSYALAR, CD’LER-

Antetli kağıtlar, kurumsal kimliğinizi destekleyen belgelerden biridir. Firmanızın tüm kurumsal bilgilerinin de üzerinde basılı olarak yer aldığı kağıtlardır. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle paylaştığınız her türlü yazılı belgede antetli kağıt, antetli zarflar, dosyalar kullanılması; kurumsal kimliğinizin, tarzınızın karşı tarafa yansımasında önemli rol oynar. Markanızın ulaştığı diğer firmalar sizin logonuz iletişim hizmetlerinizin bulunduğu bu ekstralarda marka adınızın hızla yayılmasını sağlar ve kurumsal bir şirket olduğunuzdan daha fazla dönüş alabilirsiniz. Tabii bunlar böyle kısa süreçte gerçekleşmez ama tasarımları ne kadar başarılı olursa sizin markanızın kalitesi de o kadar hızlı artmış olur. Bu hizmetimizden en uygun fiyatlara yararlanmak için bize mail atabilir çevrimiçi butonundan mesajınızı iletebilirsiniz.

-WEB YAZILIM-

Kendi markanızın adına bir web sitesi çağımızın olmazsa olmazı internet üzerinden tanınılırlığınızı arttırmak için en önemli unsurlardandır. Takdir edersiniz ki yılımızda internet aradığımızı bulmak için en büyük yardımcımız. Markanızı internette bulan bir kişiyi potansiyel müşteri olarak düşünelim. Sizin bir web siteniz var ve bu kişi yani potansiyel müşteri sitenizi ziyaret etti. Tabi bulunduğunuz sektör her ney olursa olsun Google arama motorunda üstte çıkmak ve müşterilerin sizi bulması için ilk sayfalara yerleşmek oldukça zordur. AJANSCODE Burada devreye giriyor. SEO Googlenin en dikkat ettiği unsurlardandır. Sıfırdan yazılan kodlar ve SEO yardımıyla size özel sayfa tasarımını tam hayal ettiğiniz gibi ve markanıza layık bir şekilde aktif hale getiriliyor. Güncel tutulması ve mobil uyumlu olması için yetenekli yazılımcılarımız sitenizin kodlarını yazıyor. Bu şartlarda yapılan bir web sitesi her zaman Google arama motorunda ilk sayfalarda yer alıyor. Web sitesinden gelecek mesajlar ve aramalar o kadar artacak ki markanız bulunduğu sektörde diğer rakiplerini adeta sollamış olacak. Bu hizmetlerden yararlanmak için sıradan web yazılımla uğraşan meslektaşlarımız yerine bizim gibi profesyonel reklam ajanslarıyla çalışmanız sizin için en sağlıklısı olacaktır.

-E-TİCARET-

Eğer firmanızın bir e-ticaret sitesi varsa 7/24 açık satış yapan bir baayisi var demektir. E-ticaret siteleri Google personelleri tarafından oldukça sıkı bir kontrolden geçerler. Bu kontrollerden geçmek oldukça zordur. Biz yıllarımızı verdiğimiz bu sektörde internet reklamcılığında oldukça gelişmiş ve yaptığımız e-ticaret sitelerinde profesyonelleşmiş durumdayız. Bunun sebebi kolaya kaçmak yerine sıfırdan yazılım ve özgün tasarımlar ile müşterilerimize tam hayal ettikleri e-ticaret sitesini sunuyoruz. Yapılan sitelerin admin paneli mevcut olduğundan müşterilerimiz rahatlıkla ürünlerini girip istedikleri ürünlerini silebilme yetkisine sahip oluyorlar. Bu artılar sayesinde firmanızın kazançlarını arttırmak adına çağımızın en önemli unsuru internet üzerinde bulunabilirliğinizi arttırmanız açısından bir e-ticaret sitesi olmazsa olmazınızdır.

-SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI-

Eğer markanızın bir sosyal platformda sayfası yoksa günümüzde tanınmanız oldukça zordur. Daha büyük kitlelere ulaşmak için sosyal medya platformlarında markanızı özgün banner tasarımlarımızla tanıtıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı yaptığımız şirketler sosyal medya üzerinden de oldukça sipariş aldıklarını ve emeklerimizden dolayı bize teşekkür ettikleri mailler sayesinde biz de işimizi severek yapıyoruz. Tasarımcılarımız özel günleri asla aksatmaz ve markanızı toplum gözünde daha iyi yerlerde gösterir.

Biz AJANSCODE reklam ajansı olarak yukarıda saydığımız ve niceleri gibi internet reklamcılığı üzerine sizin markanızın kurumsal kimlik çalışmalarında elimizden gelen yardımı esirgemeyiz.